HomeKunstroute 2020Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling

De kunstwerken van onderstaande deelnemers aan de Kunstroute Nissewaard 2020 zijn op deze website nog steeds te bekijken.

Kunstcompilatie (gerangschikt op alfabet)

Als u op een foto van de onderstaande deelnemers klikt, komt u in hun foto-album op de deelnemerspagina terecht. Op de pagina van elke deelnemer kunt u de foto vergroten door er op te klikken en onder de foto kunt bladeren met de knoppen back - up - next.

Voor kunstenaars gerangschikt op discipline klik de gewenste kunstvorm: Beeldhouwen - Bloemsierkunst - Diverse disciplines/technieken - Fotografie - Glas - Hout - Keramiek - Mozaïek - Schilderen/Tekenen - Sieraden - Textiele technieken

Voor een lijst van kunstenaars gerangschikt op locatienummer klik hier.

 

Almenkerk, Mona van
(locatienr. 1 )

Baalen, Bram van
(locatienr. 23)

Baanen, Jolanda
(locatienr. 32)

Bagijn, Ronald
(locatienr. 22)

Bakelaar, Perry
(locatienr. 33)

Bakker, Jan
(locatienr. 20)

Beeldenboerderij, de
(locatienr. 4)

Bergwerff, Marja 
(locatienr. 27)

Bierling, Niki
(locatienr. 7)

Bos, Ruud van den
(locatienr. 23)

Brugts, Yvonne
(locatienr. 8)

Centrum voor de Kunsten
(locatienr. 24)

Fotoclub Spijkcity
(locatienr. 28)

Fröling, Jan Remmert
(locatienr. 23)

Galambos, Katarina
(locatienr. 27)

Gavelle, Isabelle
(locatienr. 17)

Giessen, Els van der
(locatienr. 16)

Giltay, Corrie
(locatienr. 17)

Heezen, Maria Jose
(locatienr. 1)

Heydenrijk, Theo
(locatienr. 11)

Klein, Wanda
(locatienr. 6)

Klopstra, Martin
(locatienr. 13)

Konings, Fiona
(locatienr. 3)

Lancee, Nicoline
(locatienr. 17)

Leijen groep, Renate
(locatienr. 30)

Maarsen, Jaïr
(locatienr. 12)

Maasland, Leontien
(locatienr. 34)

Maaswijk-Schenkel Keramiekgroep
(locatienr.  28)

Maaswijk-Schenkel schildergroep
(locatienr.  28)

Meuldijk, Arie
(locatienr. 2)

Noordermeer, Ria
(locatienr. 19)

Noort, Jan van
(locatienr. 19)

Ouden, Annelies den
(locatienr. 31)

Peelen, Evert
(locatienr. 5)

Regio Art Rijnmond
(locatienr. 21)

Rijnaard, Arrianne
(locatienr. 29)

Riksen, Bea
(locatienr. 10)

Romijn, Magda
(locatienr. 8)

Rooijen, Netty van
(locatienr. 18 )

Schäfer en cursisten, Lia
(locatienr. 14)

Stelt, Wim van der
(locatienr. 7)

Touw, Ria van der
(locatienr. 26)

Vernooij, Bert
(locatienr. 32)

Visser, Ank
(locatienr. 9)

Visser, Arie
(locatienr. 9)

Weeda, Ina
(locatienr. 15)

Weeda, Kees
(locatienr. 15)

Weelde, Ina van
(locatienr. 32)

Welhoeckje, 't
(locatienr. 25 )

Windig, Sia
(locatienr. 10)

Wuisman, Herma
(locatienr. 23)

Zijl, Esther van
(locatienr. 3)

Voor een lijst van kunstenaars op locatienummer klik hier.

Het weekblad Groot Nissewaard publiceert regelmatig informatie over de deelnemers aan de Kunstroute. Klik op Kunstpagina Groot Nissewaard 

 

 

HomeKunstroute 2020Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling