HomeKunstroute 2020Alle deelnemersActiviteitenMediaContactAanmeldenDoelstelling

 

Deelnemers op locatienummer

 

Locatie
mummer

Naam Discipline Wijk / Plaats

1

Mona van Almenkerk Schilderen/tekenen Geervliet

1

Maria Jose Heezen Schilderen/tekenen Geervliet

2

Arie Meuldijk Schilderen/tekenen Geervliet

3

Fiona Konings Bloemschikkunst Abbenbroek

3

Esther van Zijl Keramiek Abbenbroek

4

De Beeldenboerderij Diverse disciplines Oudenhoorn

5

Evert Peelen Hout Zuidland

6

Wanda Klein

Mozaïek Zuidland

7

Niki Bierling Textiele technieken Simonshaven

7

Wim van der Stelt Fotografie Simonshaven

8

Yvonne Brugts

Beeldhouwen Simonshaven

8

Magda Romijn Glas Simonshaven

9

Ank Visser

Schilderen/tekenen

Vogelenzang

9

Arie Visser

Schilderen/tekenen

Vogelenzang

10

Bea Riksen Keramiek Vogelenzang

10

Sia Windig Fotografie Vogelenzang

11

Theo Heydenrijk Diverse disciplines Vogelenzang

12

Jaïr Maarsen

Schilderen/tekenen

Sterrenkwartier

13

Martin Klopstra

Hout De Hoek

14

Lia Schäfer (en cursisten)

Schilderen/tekenen

Vier Ambachten

15

Ina Weeda Schilderen/tekenen Halfweg

15

Kees Weeda Schilderen/tekenen Halfweg

16

Els van der Giessen Schilderen/tekenen Hoogwerf

17

Isabelle Gavelle Mozaiek Hoogwerf

17

Corrie Giltay

Glas Hoogwerf

17

Nicoline Lancee

Keramiek Hoogwerf

18

Netty van Rooijen Keramiek Hoogwerf

19

Ria Noordermeer

Diverse disciplines Hoogwerf

19

Jan van Noort

Schilderen/tekenen

Hoogwerf

20

Jan Bakker

Diverse disciplines Centrum

21

RAR (Regio Art Rijnmond) Diverse disciplines Centrum

22

Ronald Bagijn Schilderen/tekenen Centrum

23

Bram van Baalen

Schilderen/tekenen

Centrum

23

Ruud van den Bos Sieraden Centrum

23

Jan Remmert Fröling Fotografie Centrum

23

Herma Wuisman Schilderen/tekenen Centrum

24

Centrum voor de Kunsten

Diverse disciplines Centrum

25

't Welhoeckje

Schilderen/tekenen

Schenkel

26

Ria van der Touw

Schilderen/tekenen

Schenkel

27

Marja Bergwerff Glas Maaswijk

27

Katarina Galambos

Sieraden Maaswijk

28

Keramiekgroep Maaswijk-Schenkel Keramiek Maaswijk

28

Schildergroep Maaswijk-Schenkel Schilderen/tekenen Maaswijk

28

Fotoclub Spijkcity

Fotografie Maaswijk

29

Arrianne Rijnaard Fotografie Maaswijk

30

Teken- en Schildergroep Renate Leijen

Schilderen/tekenen

Maaswijk

31

Annelies den Ouden Fotografie Waterland

32

Yolanda Baanen

Keramiek Waterland

32

Bert Vernooij

Schilderen/tekenen

Waterland

32

Ina van Weelde

Keramiek Waterland

33

Perry Bakelaar Fotografie Waterland

34

Leontine Maasland Diverse disciplines Hekelingen